Svatení květinová koordinace

Svatební den je jedním z nejdůležitějších a nejkrásnějších dnů v životě. Tento den by měl být nezapomenutelný a dokonalý. Proto je nám vždy ctí, když můžeme budoucím novomanželům splnit jejich nejkrásnější rozkvetlý sen o jejich velkém dni. Na úvodní schůzce s naší svatební koordinátorkou zjistíme Vaši přestavu o volbě květů, jejich barvě, provedení květinových vazeb a celkovém rozsahu květinové výzdoby. Dále pak probereme veškeré detaily, protože na těch nám vždy záleží. Uděláme možné i nemožné proto, aby květiny umocnily krásu a významnost vašeho svatebního dne.

K standartním svatebním květinovým službám patří svatební kytice a věneček pro nevěstu, kytka do klopy ženicha, kytice pro maminky, kytičky, věnečky či květinové náramky pro družičky, házecí kytka pro nevěstu, vývazky pro svatebčany, výzdoba obřadních síní, kostelů, automobilů, autobusů, výzdoma domů a zahrad nevěsty a ženicha, květiny na dort, květinová výzdoba svatební tabule, slavnostních společenských sálů a mnohé další.

Doporučujeme nepřehlédnout naši nabídku dortů a sladkostí. Ve spolupráci s Coffe & Tea ANNA a Zdenkou Minářovou, kterou jistě znáte z úspěšného pořadu Mastechef, vytvoříme pro Váš svatební den dort a sladkosti přesně podle Vašich představ.

V recenzích se můžeme pochlubit několika doporučeními od našich zákazníků.

Více informací Vám rádi poskytneme na telefoním čísle 777 252 430, nebo na emailové adrase svatba@ks-anna.cz.